Deneyimli ve Uzman Kadromuz İle Her Zaman Hizmetinizdeyiz...

Şirketimizin var oluşu; kurucusu olan Mehmet DEMİREL'in meslek hayatına 1980 yılında KÜTAHYA’nın GEDİZ ilçesinde GİSAN egzoz fabrikasında şoför olarak işe girmesiyle başlamıştır. 1983 yılında Gisan egzoz fabrikası, SUS-SAN A.Ş.’ ye dönüşmüştür. 1983 Yılında SUS-SAN A.Ş. bünyesinde hem ortaklık hem de pazarlamacı olarak üç sene daha görev yapmıştır, 1986 yılına gelindiğinde ise dört yıl daha sürecek olan şirket ortaklığının ve bu süreçte SUS-SAN A.Ş. Bayisi olarak kendi namına ticaret hayatına başlamıştır.

1990 yılında GESPA GEDİZ EGZOZ SAN. PAZ. unvanı ile şahıs şirketini kurarak, üç çalışanı ile Gediz sanayi sitesinde egzoz üretimine başlanmıştır. 1996 senesine kadar çalışan sayısı her geçen gün artarak otuz kişiye kadar yükselmiştir ve bunun yanı sıra Maden Mühendisi olan Tamer YAMANER işletme ortağı olarak 1996 yılında işletmeye katılmıştır, böylece üretim süreci daha etkin hale gelmiştir.

2000 yılında ise mevcut fabrika binasının inşaatının temellerini atıp şirket kendi bünyesinde Fabrika binasının inşaatını da yaparak; makine parkurunu genişleterek, üretim sürecini daha verimli hale getirmek amacıyla 2500 M² kapalı alana sahip olan mevcut Fabrika Binasına taşınmıştır. 2003 yılında ise bu şahıs işletmesi; “GESPA GEDİZ EGZOZ SANAYİ PAZARLAMA İNŞAAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak şirket haline dönüştürülmüştür.

Gespa-Kurumsal-01
kurumsal-001

2005 yılına gelindiğinde ise şirket “Müteahhitlik ve İnşaat” sektöründe de yeni faaliyetlere başlamış olup ticari tecrübelerden faydalanılarak, iki farklı sektörde de yatırımlarını sürdürmüştür. Bu iki farklı sektörde de daha başarılı olabilmek için 2007 yılında kurumsallık çalışmalarına başlanmıştır.

2010 Yılında ise İşletme Fakültesi mezunu olan İsmail Hakkı DEMİREL şirket bünyesine katılmıştır, bu sayede kurumsallaşma adımları ivme kazanmıştır.Otuz yedi senelik egzoz sektöründeki ve On iki senelik müteahhitlik sektöründeki tecrübelerimizle; kaliteli ürün, kaliteli işçilik ve güvenilir şirket temel ilkemizle, ortalama 50 - 60 kişilik personel istihdamı kapasitemizle şehrimize ve ülkemize katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

2015 yılında da İnşaat Mühendisi olan Fatih DEMİREL şirket bünyesine katılmıştır, bu sayede de inşaat sektöründe daha kontrollü ve daha bilinçli adımlarla ve ekip ruhuyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

2017 yılına gelindiğinde ise inşaat sektöründeki müşterilerimizle daha kolay buluşabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için ilçemizdeki GEDİZ PLAZA’ ya İnşaat Ofisi açarak yeni bir adım daha atılmıştır.

“GESPA GEDİZ EGZOZ SANAYİ PAZARLAMA İNŞAAT OTOMOTİV TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ” olarak her zaman; kaliteli iş ve kaliteli ürün ilkelerimizle, bulunduğumuz hangi sektör ve hangi müşteri olursa olsun yurdumuzun dört bir yanında ilk günkü heyecanımızla siz kıymetli müşterilerimize iyi hizmet verebilmek ve ortaya çıkan istihdam ile şehrimize ve ülkemize destek olabilmek için çalışmalarımıza özveri ile devam ediyoruz.

Gespa-Kurumsal-03
Gespa-Kurumsal-04
Gespa-Kurumsal-05
Gespa-Kurumsal-06

Misyonumuz; Yeteneklerimiz, enerjimiz ve tecrübemizle faaliyette bulunduğumuz tüm coğrafyalarda insan hayatına değer katacak çözümler üreterek, refah seviyesinin artmasına, bulunduğumuz bölge ve ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktır. Çevre için duyarlı davranarak, topluma ve tüm canlılara kattığı değerleri sürekli artırmak. Gelişime açık olarak, yeniliklere önem vererek, Belirlenen ortak hedef ve değerler doğrultusunda, sorumluluklarının bilincinde, uyumlu, paylaşımcı ve daima ülke menfaatlerini gözeterek disiplinli bir şekilde çalışmak.

Vizyonumuz; Sektördeki ve teknolojideki gelişmeleri takip etmek; sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme prensiplerini temel alarak, Farklılıklar oluşturarak kalıcı başarılar sağlamaktır.

Değerlerimiz; Güvenilirlik, Yenilikçi Olmak, Sadakat, Müşteri Odaklılık, Liderlik, Sosyal Sorumluluk

kurumsal-007
Gespa-Kurumsal-08
Gespa-Kurumsal-09
Gespa-Kurumsal-11